Haberler - AKSİYON EKSPRES KURYE - 0212 212 22 12 | 0216 415 20 18
KURYE ÇAĞIR

Haberler

Ahmetli Kurye

 AHMETLİ kurye hizmeti verdiğimiz bölgeler arasında yer almaktadır. AHMETLİ bölgesinde 2008 yılından beri Aksiyon Ekspres Kurye olarak kurye hizmeti vermekteyiz.


Ağva Kurye

AĞVA kurye hizmeti verdiğimiz bölgeler arasında yer almaktadır. AĞVA bölgesinde 2008 yılından beri Aksiyon Ekspres Kurye olarak kurye hizmeti vermekteyiz.


989
Acıbadem Kurye

Acıbadem Kurye

ACIBADEM kurye hizmeti verdiğimiz bölgeler arasında yer almaktadır. ACIBADEM bölgesinde 2008 yılından beri Aksiyon Ekspres Kurye olarak kurye hizmeti vermekteyiz.


Abbasağa Kurye

ABBASAĞA kurye hizmeti verdiğimiz bölgeler arasında yer almaktadır. ABBASAĞA bölgesinde 2008 yılından beri Aksiyon Ekspres Kurye olarak kurye hizmeti vermekteyiz.


Dijital Dünyanın Sınırlarını Zorluyoruz!

Yeni dünyanın yepyeni dinamiklerinin olduğunun farkındayız. Bunlara kayıtsız kalmak pek mümkün görünmüyordu. Kurye sektöründe 20. yılına merhaba diyen Aksiyon Ekspres Kurye yılların vermiş olduğu deneyimlerinii yeni dünyanın dinamikleri ile birleştirerek dijital yüzünü siz değerli paydaşları için yeniledi. 


2017 Aksiyon Ekspres'in yılı olacak!

Yenilenen yüzü ve hedefleri ile Aksiyon Ekspres 2017 yılındaki hedeflerini belirledi. Özellikle bölgesel anlamda liderlik hedefleyen Aksiyon Ekspres, bilinçli markaların tercihi olmayı hedefliyor. 


Yeni hedefler, yeni yollar ve değişim!

Yolları ezberledik. Milyonlarca kilometmere yol yaptık. İstanbul'u bir baştan bir başa binlerce kere dolaştık. Mutluluk taşıdık, hız taşıdık, iş taşıdık ve başarı taşıdık.


Sinjob ile tanışmaya hazır olun!

O size yeni yolların hikayesini anlatacak. Sizleri kampanyalardan haberdar edecek. Siz onun ağzından bizimle ilgili çok şey duyacaksınız. Onu bazen ofiste, bazen sosyal medyada ve bazen de bir kurye personeliyken görebilirsiniz.