Haberler - AKSİYON EKSPRES KURYE - 0212 212 22 12 | 0216 415 20 18
KURYE ÇAĞIR

Haberler

Sıkça Sorulan Kurye Soruları

Kuryecilik önemli bir mesleği ifade ediyor. Bu nedenle, sektörle ilgili de bazı sorulara cevap verilmesi şarttır. Kurumsal ve bireysel müşteriler tarafından yöneltilen birtakım sorulara sizler için cevap verdik…


985
Moto Kurye ile Ne Tür Paketler Teslim Edilebilir?

Moto Kurye ile Ne Tür Paketler Teslim Edilebilir?

Esnek ve hızlı hareket edebilme kabiliyetine sahip motorların kullanıldığı moto kurye çözümlerinden yararlanmak isteyenlerin bilmeleri gereken bazı noktalar vardır. Moto kurye çalışmalarının en iyi ve güvenli şekilde yerine getirilmesi için belge ve paket gibi dosyaların tutulduğu haznenin olabildiğince geniş olmasına dikkat ediliyor. Ancak bu genişlik bir noktayla sınırlıdır ve çok büyük ebatlardaki paketleri alabilecek kapasitede değildir.


Moto Kurye Alternatif mi, Tek Yol mu?

Hayat, her zaman için birden fazla yol karşınıza çıkarabilir. Ancak bazı acil durumlarda ve karar vermek için zamanın yeterli olmadığı durumlarda tek bir seçenek üzerinde durmak, en iyisi üzerinde durmak demektir. Mesai saatleri içerisinde birden fazla sürpriz durumlar söz konusu olabilir. Acil teslim edilmesi gereken bir paketin çıkması da bunlar arasındadır. Böyle bir durumda tercih edilmesi gereken yol, moto kuryedir. Çünkü gün içerisinde teslimatı en hızlı…


998
Kurye Hizmetlerinin Geleceği!

Kurye Hizmetlerinin Geleceği!

Çok eski dönemlerden beri tellal, elçi gibi isimlerle anılan haberci veya postacılar oldu. Mesleğin ismi ve şekli değişse de, insanların bir şeyleri elde etme güdüsü asla kaybolmadı. Bu nedenle, kuryecilik gibi mesleklerin ileriki dönemler için de geçerliliğini koruyacağını ifade edebiliriz. Hatta, ticari faaliyetler geliştikçe ve alışverişler artıkça kuryecilik sektörünün hizmet kalitesinin çok daha iyi standartlara kavuşması gerekiyor.


Kurye Fiyatları Neye Göre Belirleniyor?

Kurye, yaz kış demeden teslim edilmesi gereken paketlerin gün içerisinde teslimini sağlayan önemli bir vazifeyi ifade ediyor. Bu hizmetin değişik modelleri var. Bu modeller, gelen talep ve ihtiyaçlara göre belirlenip, standart hale getirilen hizmetleri ifade ediyor. Her hizmetin niteliği ve özellikleri farklı olduğu için fiyatları da farklılık arz ediyor. Gece kurye hizmetleriyle gündüzdeki kurye hizmetleri arasında bazı farkların olması muhtemeldir.


999
Kurumsal Kurye Çözümlerinden Faydalanın!

Kurumsal Kurye Çözümlerinden Faydalanın!

Kurumsal firmalar, işin çok olduğu yerlerdir denilebilir. İstanbul merkezli kurumsal firmaların kurye hizmetlerini en çok talep edenler arasında yer alıyor. Bu firmaların gün içerisinde teslim etmesi gereken birden fazla paket ve belgeleri olabiliyor. İhtiyacın karşılanması için de kurye çözümlerinden faydalanma yolunu tercih ediyorlar. Kurumsal firmalar için aylık bazda kuryecilik hizmetleri sunulabiliyor. Böylece, kuryecilik masraflarının en aza indirilmesi…


947
İşiniz Ne Kadar Acil Kuryelik?

İşiniz Ne Kadar Acil Kuryelik?

İstanbul’da herkesin işi acildir. Herkesin acelesi var ve herkes bir yerlere yetişmenin derdindedir. Acil kurye de, acil yetişmesi gereken evrak ve belgelerin teslimi için acelecidir. Modern hayatın en büyük gereksiniminden birisi hız olmuştur. İletişim hızlandı, veri transferleri hızlandı, alışveriş hızlandı, bilgiye erişmek hızlandı ve teslimatlar da acil kurye çalışmaları sayesinden eskisinden çok daha hızlı şekilde teslim ediliyor.


Dünden Bugüne Gelişen Kuryecilik

Modern anlamda kuryecilik uzun asırlar boyunca devam eden bir meslek değildir. Ülkemizdeki ticari faaliyetlerin sahası genişledikçe kuryecilik de gelişmeye başladı. Bunda en önemli etkenin internet üzerinden alışveriş imkanlarının gelişmesi ev yan sektörlerinin giderek büyümesinin payı vardır. Kargoculuktan farklı olarak kuryeciler daha hızlı çözümler üretmek adına lokal odaklı çalışmaların öncüleri haline geldi.


962
Acil Teslimatlar için En İyi Kurye Çözümü: Moto Kurye

Acil Teslimatlar için En İyi Kurye Çözümü: Moto Kurye

Birbirinden farklı ihtiyacın karşılanmasına yönelik birden fazla kurye çözümleri sunuluyor. Özellikle acil teslimatlar için gereken kurye çözümlerinde moto kurye ekiplerinden yararlanılmasının bazı avantajları vardır. Kuryecilik, hız demektir. Bu hızın sağlanması için günümüzün ne iyi aracının motor olduğunu ifade edebiliriz.


Bir İki Saatte Paketiniz Nasıl Teslim Ediliyor?

Aksiyon Kurye tarafından sunulan çözümlerin başarısının ödülü, sürekli genişleyen müşteri kitlesidir. Gerek kurumsal gerekse bireysel müşteriler için sunulan çözümlerin arkasındaki ekip ve akıl, yılların tecrübesini standart bir hizmet haline getirerek önemli çalışmalara imza attılar. Bugün ise, en çok ihtiyaç duyulan acil teslimatlara acil çözüm sunabilen esnek yapısıyla tercih edilebilirliğini devam ettiriyor.