VİP Kurye - AKSİYON EKSPRES KURYE - 0212 212 22 12 | 0216 415 20 18
KURYE ÇAĞIR

VİP KURYE

AKSİYON EKSPRES VIP Kurye: Ortalama 20 ile 30 dakika içerisinde sizden alınır ve toplam 60 dakika içinde güvenli bir şekilde teslim edilir.

Gönderinizi teslim alan motorlu kuryemiz direkt olarak vermiş olduğunuz teslimat adresine doğru hareket etmektedir. Kuryemiz sadece sizin teslimatını yapmaktadır.

Acil teslimatların İstanbul içerisinde 10 ile 60 dakika içerisinde, hava şartlarına ve teslimat adresinin mesafesine göre değişiklik göstermektedir.

AKSİYON EKSPRES Vıp Kurye özel teslimatlar için kullanılır.Sadece size özel çalışan kuryemiz alıcıya en hızlı şekilde teslim etemk içi yola çıkar.

AKSİYON EKSPRES VIP Kurye hizmetimizden faydalanmak isteyen müşterilerimiz, normal kurye hizmetimizden farklı bir ücret ödemektedir. Bunun nedeni ise Normal Kurye hizmetimizde tüm gönderiler sırayla toplanmakta ve dağıtılmaktadır. VIP Kurye hizmetinde ise size özel hizmet verilmektedir.

Sadece sizin gönderinizi taşıyan moto kuryemiz hızlı bir şekilde doğru adrese giderek gönderiyi teslim eder.

Zaman bizim için çok önemlidir.Her teslimattı verdiğimiz süre içersinde alıcıya ulaştırmya çalışıyoruz.Size en uygun olan seçeneği seçtiğiniz zaman moto kuryemiz sizlere daha hızlı yardımcı olur ve gönderinizi hemen söylediğiniz adrese doğru yola çıkar.

AKSİYON EKSPRES Vip Kurye hizmetimiz abone müşterilerimiz için özel olarak sağlamakta olduğumuz bir hizmettir. Ancak abone müşterilerimizin yanı sıra abone olmayan müşterilerimizde taleplerini bize ileterek bu hizmetimizden faydalanabilmektedirler.

0212 212 2 212 nolu telefon numarasından çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz.