Eyüp Kurye - AKSİYON EKSPRES KURYE - 0212 212 22 12 | 0216 415 20 18
KURYE ÇAĞIR

EYÜP KURYE

EYÜP kurye hizmeti verdiğimiz bölgeler arasında yer almaktadır. EYÜP bölgesinde 2008 yılından beri Aksiyon Ekspres Kurye olarak kurye hizmeti vermekteyiz.

EYÜP motorlu kurye ile taşımacılık ihtiyacınız için 0212 212 22 12 numaralı hattımızdan bize ulaşabilirsiniz. Bulunduğunuz yere en yakın motorlu kuryemiz sizlere yönlendirilerek gönderiniz en geç 30 dakika içerisinde kuryemiz tarafından adresinizden teslim alınacaktır. EYÜP bölgesinden olacak gönderi ücretini Aksiyon Hesaplama makinemizden gönderinizin boyutu, türü, gönderi şekliniz ve göndereceğiniz bölgeye göre hesaplayabilirsiniz.

Firmamız Aksiyon Ekspres Kurye İstanbul içerisinde ilçeden ilçeye, masadan masaya motorlu kurye hizmeti vermektedir. Aksiyon Ekspres kurye, içinde bulunduğu sektörde yaşanan aksaklıkları gidermek için kurulmuş, hızlı, güvenilir, hizmet kalitesinden ödün vermeyen, kadrosunda profesyonel elemanları barındıran bir firmadır.

Firmamız; EYÜP yaya kurye, EYÜP semt semt kurye, EYÜP ucuz kurye, EYÜP online kurye, EYÜP en hızlı kurye, EYÜP en yakın kurye, EYÜP en güvenli kurye, EYÜP moto kurye, EYÜP hızlı teslimat, EYÜP hızlı gönderi, EYÜP aps, EYÜP şehirler arası kurye, EYÜP hızlı posta, EYÜP motorlu posta, EYÜP motorlu kargo, EYÜP expres kurye, EYÜP araçlı kurye, EYÜP hava kargo, EYÜP gece kurye, EYÜP vip kurye, EYÜP uçak kargo, EYÜP paketleme, EYÜP gece kurye hizmeti de vermekte ve EYÜP 7/24 kurye olarak çalışmaktadır.

Firmamız, İstanbul ili içerisinde kanun ile taşınması yasaklanmamış, kurye elemanının güvenliğini tehlikeye düşürmeyecek şekilde Zarf, Promosyon ürünleri, dosya, numune, küçük paketler ve orta boy paketler ile her türlü gönderiyi taşımakta ve isim imza karşılığı teslim etmektedir. Çok büyük paket, koli vb. hacmi büyük gönderileriniz de ise ARABALI KURYE hizmeti vermektedir. Firmamız ile her türlü dosya, zarf, broşür, numune, promosyon ürünü, paket vb… her türlü gönderiyi çok ekonomik fiyatlarla etkili ve kaliteli bir şekilde gönderebilirsiniz. Firmamıza ABONE olarak çok daha uygun fiyatlarla firmamızla çalışabilirsiniz. Her türlü peşin gönderi, ABONELİK sistemi, şehir içi gönderileriniz ile ilgili detaylı bilgi için 0212 212 22 12 irtibat numaramızdan arayabilirsiniz.