Esenler Kurye - AKSİYON EKSPRES KURYE - 0212 212 22 12 | 0216 415 20 18
KURYE ÇAĞIR

ESENLER KURYE

ESENLER kurye hizmeti verdiğimiz bölgeler arasında yer almaktadır. ESENLER bölgesinde 2008 yılından beri Aksiyon Ekspres Kurye olarak kurye hizmeti vermekteyiz.

ESENLER motorlu kurye ile taşımacılık ihtiyacınız için 0212 212 22 12 numaralı hattımızdan bize ulaşabilirsiniz. Bulunduğunuz yere en yakın motorlu kuryemiz sizlere yönlendirilerek gönderiniz en geç 30 dakika içerisinde kuryemiz tarafından adresinizden teslim alınacaktır. ESENLER bölgesinden olacak gönderi ücretini Aksiyon Hesaplama makinemizden gönderinizin boyutu, türü, gönderi şekliniz ve göndereceğiniz bölgeye göre hesaplayabilirsiniz.

Firmamız Aksiyon Ekspres Kurye İstanbul içerisinde ilçeden ilçeye, masadan masaya motorlu kurye hizmeti vermektedir. Aksiyon Ekspres kurye, içinde bulunduğu sektörde yaşanan aksaklıkları gidermek için kurulmuş, hızlı, güvenilir, hizmet kalitesinden ödün vermeyen, kadrosunda profesyonel elemanları barındıran bir firmadır.

Firmamız; ESENLER yaya kurye, ESENLER semt semt kurye, ESENLER ucuz kurye, ESENLER online kurye, ESENLER en hızlı kurye, ESENLER en yakın kurye, ESENLER en güvenli kurye, ESENLER moto kurye, ESENLER hızlı teslimat, ESENLER hızlı gönderi, ESENLER aps, ESENLER şehirler arası kurye, ESENLER hızlı posta, ESENLER motorlu posta, ESENLER motorlu kargo, ESENLER expres kurye, ESENLER araçlı kurye, ESENLER hava kargo, ESENLER gece kurye, ESENLER vip kurye, ESENLER uçak kargo, ESENLER paketleme, ESENLER gece kurye hizmeti de vermekte ve ESENLER 7/24 kurye olarak çalışmaktadır.

Firmamız, İstanbul ili içerisinde kanun ile taşınması yasaklanmamış, kurye elemanının güvenliğini tehlikeye düşürmeyecek şekilde Zarf, Promosyon ürünleri, dosya, numune, küçük paketler ve orta boy paketler ile her türlü gönderiyi taşımakta ve isim imza karşılığı teslim etmektedir. Çok büyük paket, koli vb. hacmi büyük gönderileriniz de ise ARABALI KURYE hizmeti vermektedir. Firmamız ile her türlü dosya, zarf, broşür, numune, promosyon ürünü, paket vb… her türlü gönderiyi çok ekonomik fiyatlarla etkili ve kaliteli bir şekilde gönderebilirsiniz. Firmamıza ABONE olarak çok daha uygun fiyatlarla firmamızla çalışabilirsiniz. Her türlü peşin gönderi, ABONELİK sistemi, şehir içi gönderileriniz ile ilgili detaylı bilgi için 0212 212 22 12 irtibat numaramızdan arayabilirsiniz.